Клапан Regina: що це?

Відносно нещодавно придбав камери для шоссеру та МТБ із клапанами Regina. Перша думка – щось нове, має бути найкраще. Гаразд, подивимось.

То що це за диво-ніпель? Детальної інформації у мережі не знайшов. Зовні він дуже схожий на Presta, але з тією різницею, що у Presta нічого не відкручується (нероздільна конструкція), а у Regina повністю відкручується головка клапана. Для чого це не знаю, але, як мені сказали, для можливості залити всередину камери «антипрокольну рідину». Чи не користувався, не знаю.

Як радили качати? Прокрутити головку клапана і вперед. Але виникли проблеми. Справа в тому, що на момент придбання цих камер у мене був старенький портативний насос Zefal, який не мав механізму кріплення до ніпелю, тобто давиш на ніпель і качаєш.

Портативний насос Zefal RX 200

Внутрішні його частини від старості вже неабияк зносилися, і накачування що Shrader на МТБ, що Presta на шосейнику стало випробуванням нервів.

Зважився на покупку нового компактного насоса (давно час!). З ним накачування пішло набагато краще. Але так як це мій єдиний насос (якщо не брати до уваги старенький Zefal), а хорошим підлоговим я не обзавівся (сподіваюся, поки), то часто користуюся послугами станцій шиномонтажу для підкачування шосейних коліс (через перехідник).

Так ось. Якщо при накачуванні Presta проблем не виникало, Regina стала доставляти масу проблем. На одних станціях колесо накачувалося тільки якщо повністю згвинтити головку клапана, на інших - цю головку треба було відкрутити на певну висоту, причому на яку - визначалося експериментально-індивідуально, на третіх взагалі не могли накачати. І став я частіше їздити на 6-7 атмосферах, накачаних новим портативним насосом, так як він качає цю Регін без проблем, в надії, що коли-небудь обзаведуся хорошим підлоговим насосом. Та й з підлоговим насосом теж не завжди вдало проходив процес накачування, поки мені не порадили затискати шланг на ніпелі саме в момент цькування повітря з камери.

І ось вчора, коли я вкотре під'їхав на шиномонтаж, ми вирішили повністю викрутити головку клапана і повністю спустошити камеру. І вже порожня камера накачалася до моїх 8 атмосфер.

Наважуюсь припустити, що проблема була в тому, що раніше намагалися качати камери, в яких вже був неабиякий тиск, і компресор не міг продавити клапан. У той же час, мені чудово виходило робити це новим портативним насосом. Можливо, річ у різниці контрукцій насоса та набору «шиномонтаж-перехідник_на_ніпель»?

Я останнім часом став шукати причини для покупки камер зі звичною Престою. Хто в курсі, поділіться досвідом, може ці клапани насправді хороші і просто я щось роблю не так?

Фото ніпелю: schwalbetires.com.
Фото насоса Zefal: ebay.com
Фото насоса GIYO: +Веломагазин «Велолюкс»Поділитися:

Чи сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації та почніть стежити за цим блогом.

0 comments:

Дописати коментар