Як отримати темну тему у своїх веб-месенджерах

Мене як любителя темних тем інтерфейсу дуже засмучує відсутність такої функції у багатьох додатків що на ПК, що в смартфоні. Так, у деяких програм темна тема доступна в налаштуваннях, але хочеться бачити темну тему там, де я хочу. У цій нотатці йдеться про темні теми у веб-інтерфейсі.

У моєму браузері завжди відкриті вкладки месенджерів — Slack, Messenger, WhatsApp, Повідомлення, Gmail. І якщо в Повідомлення і Gmail темну тему можна встановити в налаштуваннях самого сервісу, то з іншими біда — або встановлення кольору тільки для певних елементів інтерфейсу (сайдбар в Slack, фон чату в WhatsApp), або вибір кольорів взагалі недоступний.

Темна тема у веб-інтерфейсі Gmail

Темна тема у веб-інтерфейсі Повідомлень

Так ось зовсім недавно я встановив у Chrome розширення High Contrast, яке дозволяє змінювати кольори на сайті, що переглядається. Існує кілька варіантів колірних схем, а також вибір запам'ятовування колірних схем для конкретних сайтів. Дуже зручне розширення.

Меню розширення High Contrast для Chrome

І саме з цим чудовим розширенням я встановив темні теми для веб-версій своїх месенджерів. Ось як це виглядає:

Веб-версія Messenger. Застосовано колірну схему Inverted Grayscale

Веб-версія Slack. Застосовано колірну схему Inverted Color

Веб-версія WhatsApp. Застосовано колірну схему Inverted Grayscale

Спочатку здалося незручним, що змінюються кольори всього вмісту сторінки, у тому числі і фотографій, що передаються, але це я вирішив переглядом фото в окремій вкладці, де колірна схема розширення High Contrast не діє (якщо це ви вказали в налаштуваннях розширення).

Це розширення корисне не тільки для встановлення темних тем. Наприклад, мені зручно читати текст на тій самій вікіпедії в режимі Inverted Grayscale.

Спробуйте, може, і вам знадобиться!Поділитися:

Чи сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації та почніть стежити за цим блогом.

1 коментар:

  1. К сожалению, пришлось удалить описанное выше расширение, так как оно создавало проблемы при отображении изображений, вставляемых в Google Документы.

    ВідповістиВидалити