Нова фішка від Google – оновлений Асистент

Google активно просуває свій помічник на мобільних пристроях. Ця інформація мені трапилася в групі сервісів Google. Інформація про сервіс доступна на промо-сайті Google Assistant. А тут повний огляд можливостей сервісу. Хочу поділитися отриманим невеликим досвідом використання помічника, дуже кумедна штукенція, скажу я вам.

Іконка сервісу доступна на сторінці пошуку https://www.google.com/ у браузері Chrome на смартфоні, планшеті або ПК.

Після тапа по іконці відкривається сервіс

Такий же результат вийде, якщо натиснути на зображення мікрофона у пошуку Google, на моєму смартфоні Xiomi Redmi 4 це довге натискання на кнопку «Додому» смартфона. Не звертав уваги, але, можливо, послідовність має бути саме такою — спочатку іконка у Chrome, а далі доступна у пошуку Google смартфона. Швидше за все, через те, що програма поки недоступна для встановлення в деяких країнах, тут вже питання часу.

Чим цікавий цей сервіс? На відміну від простого голосового пошуку «Ok, Google», ти начебто спілкуєшся зі своїм гаджетом, запитуючи у нього інформацію або просиш його виконувати твої доручення.

Наприклад, Асистент голосом розповідає прогноз погоди, курс валют, практично все, що в нього питаєш, дуже рідко він дає тобі голі посилання на ресурси, в основному — це голосове спілкування.

Кажу йому: «Зателефонувати до Алінки», він мені: «Виберіть номер, на який треба зателефонувати до контакту "Алінка"». Я говорю: «Перший» (у Аліни три номери), і йде набір номера. Або на запит «Новий захід у Календарі» Асистент запитує назву заходу, потім на яку дату запланувати, на який час і захід збережено в Google Календарі.

Подивитись свої фотографії? Сказав: «Мої фотографії біля моря», він мені: «Добре, давайте спробуємо знайти в Google Фото», і видає мої фотки з морем. Або «Увімкни Coldplay», він мені «Слухай свій Coldplay :))» і відкривається програма Youtube з каналом Coldplay.

Надіслати SMS, написати електронний лист, пошукові запити — одним словом, голосове керування смартфоном. Спробуйте, чи впевнений вас затягне це спілкування з девайсом :))

Завантажити програму в Google Play
Завантажити програму в App StoreПоділитися:

Чи сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації та почніть стежити за цим блогом.

0 comments:

Дописати коментар