Не сподівайтеся на «авось»

Сталася неприємність учора. Власне, з моєї ж вини вона й трапилася. Тижня два тому я помітив, що один із відбивачів на задньому колесі погано закріплений на спиці. Тобто треба було викруткою зробити чверть обороту, щоб кріплення катафота заклацнулось у відбивачі і той щільно сидів на спиці. Так ні, простіше посунути катафот ближче до обіду, затиснувши його між спиць і вистачить, і так триматиметься!

Так ось, що я вам скажу: не упускайте ніколи з виду такі «дрібниці». Сам я вважаю себе людиною раціональною, логічною у своїх вчинках, далекоглядною, але тут припустився помилки. «Закріплений» таким чином відбивач при їзді по утрамбованому снігу з'їхав вниз у напрямку осі колеса, став стиснутим трьома спицями і повернувся впоперек площини колеса. До чого це спричинило? Він просто підім'яв заднє перекидання так, що вона вигнулась назад-вгору. Іншими словами, катафот став свого роду ціпком у колесі.

Загнуте відбивачем задне перекидання

Добре, що в цей момент я з'їхав з шосе і їхав повільно по території автозаправки. Почувши хрускіт ззаду, одразу зупинився. Усі запчастини (частина перекидання, ролики, гвинти та шайби) акуратно посипалися на білий сніг і я все благополучно зібрав. Можна тільки припускати, що могло б бути, якби в цей момент я їхав з більшою швидкістю і трасою.

Кожна дія (або бездіяльність) може призвести до певних послідовностей подій. Намагайтеся думати на кілька кроків уперед.

Всім удачі та безпечної їзди!Поділитися:

Чи сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації та почніть стежити за цим блогом.

0 comments:

Дописати коментар