Імпорт контактів у сервіс «Google Контакти»

Виникла необхідність імпортувати контакти у свої контакти в сервісі Google. Імпортовані контакти були у вигляді таблиці Excel. І виникли проблеми, вирішення яких викладено нижче.

Як імпортувати контакти з файлу, отриманого при експорті контактів, наприклад, з іншого облікового запису Google, описано у довідці, та й без довідки проблем не виникає: експортуєте контакти до файлу (CSV), потім імпортуєте його до своїх контактів. А ось як імпортувати контакти з таблиці Excel у довідці нічого не говориться.

Що я робив.

Звичайно, для успішної операції імпорту файл імпорту повинен бути правильно складений. Тому я експортував один контакт із заповненими полями (ім'я, телефон, ел. пошта, адреса) до файлу Google CSV (для імпорту в обліковий запис Google), тому що надалі збираюся його редагувати.

Відкрив цей файл Excel, проте, відобразилося все некоректно, тобто. всі дані через коми в одному стовпці. Довелося відкрити файл інакше: Дані > Отримання зовнішніх даних > З тексту.

Далі вказати з роздільниками,

потім кома,

далі текстовий

та отримав коректну таблицю з даними. Після цього додав у відповідні стовпці дані контактів з наявної таблиці, зберіг CSV (коми) і натиснув Імпорт в Контакти. Ось тільки ліворуч унизу веб-сторінки бачу напис Uploading (0%)...

Вирішив піти іншим шляхом. Відкрив збережений файл експорту в Google Таблицях, дані відразу відобразилися коректно, без додаткових маніпуляцій із комами та іншим. Додав необхідні контактні дані та завантажив як CSV.

Після цього контакти без проблем імпортувалися до Google Контакти.

Виходить, що Google завжди коректно сприймає CSV від Excel, а Excel який завжди коректно сприймає CSV від Google. До речі, з такою проблемою стикався не тільки під час експорту-імпорту до Google Контакти.Поділитися:

Чи сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації та почніть стежити за цим блогом.

2 коментарі:

  1. это самая практичная и простая модель переноса контактов из Excel в Google Contakts. Огромное спасибо автору статьи. Респект и уважуха.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Спасибо. К сожалению, в настройках блога стоит "Модерация комментариев". Только сейчас увидел Ваш комментарий. Лучше позже, чем никогда )

      Видалити