Ех, Ендомондо, Ендомондо...

Як же я вчора був здивований, коли в черговий раз оновлював програму Endomondo у своєму телефоні та в примітці до оновлення побачив інформацію про припинення роботи цього сервісу.

Додаток, який мене повністю влаштовував усі ці роки поїздок, припиняє свою роботу наприкінці 2020 року. Ось пост на офіційній сторінці програми у Фейсбуці:

Повний прес-реліз на сайті Under Armour: https://about.underarmour.com/investor-relations/news-events-presentations/corporate-news/id/21816

Що робити, почав вивчати інші послуги для запису тренувань. Останній для мене варіант — повністю перейти на Страву, але поки що зупинився на Ride with GPS (сайт, Google Play). Доповнюватиму цей запис у міру отримання нової інформації на вибір програми.

05/01/2021

Отже, минуло два місяці використання Ride With GPS, і я дуже задоволений програмою. Спочатку розповім, як я вибирав заміну Endomondo. Головним критерієм був можливість синхронізувати треки в різні програми, зокрема, в Strava, при цьому не використовувати саму Страву на телефоні. Так як я використовую для синхронізації Tapiriik Sync, то і вибирав з його списку, а він чималий (на скріншоті відсутні Endomondo, Ride With GPS і Strava, тому що вони вже синхронізуються):

Перепробував штуки три-чотири та зупинився на Ride With GPS. Що можу сказати після двох місяців щоденного використання:

  1. Легкий. На телефоні не помічено жодних змін у роботі (швидкість, акумулятор) порівняно з моїм досвідом використання Страва.
  2. Миттєвий пошук GPS сигналу. Страва, а рідко й Ендомондо, не завжди чітко визначали моє місцезнаходження.
  3. Чудова робота автопаузи. За два місяці щоденного використання (це приблизно 104 записи) автопауза завжди працювала чітко та без нарікань. Перед поїздкою запустив програму, поклав телефон у кишеню, і я певен, що вона відпрацює на 100%. Голосові оповіщення, кілька велосипедів у профілі, додавання фото в треки, звіти, коментарі, стрічка новин тощо, що є у всіх нормальних сучасних трекерів. Рекомендую використовувати всім, хто знаходиться в пошуку програми для запису треків.


Корисні посилання:Поділитися:

Чи сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації та почніть стежити за цим блогом.

0 comments:

Дописати коментар