Цікавий додаток до Endomondo

Днями після запуску Endomondo на смартфоні той запропонував встановити програму Relive.

Relive — додаток для смартфона, який перетворює твої треки, створені в Endomondo, на 3D-відео. Прикольно подивитися свій маршрут у 3D! Ось, наприклад, трек Endomondo та 3D-відео від Relive.

Детально роботу програми Relive ще не вивчив, але порядок такий: запускаєте Endomondo, катаєтесь, зберігаєте трек. Потім запускаєте Relive і пропонує зробити відео цього треку. До речі, Relive зробив відео та на минулий мій трек, до встановлення Relive на смартфон.

При першому запуску Relive запропонує створити обліковий запис і зв'язати Relive з обліковим записом Endomondo. Є підтримка деяких треків, про які я не скажу, самі побачите.

Доступні функції редагування (перед запуском створення відео!) — можна змінити назву відео та додати зображення. Далі тиснемо «Okay» і чекаємо. Процес створення щодо тривалий. Через деякий час на електронну адресу, вказану при реєстрації в Relive, надходить посилання на створене відео. Що цікаво, на сайті Relive у своєму профілі створені відео я не знайшов. Виходить, що посилання можна брати тільки з листів у пошті.

Загалом, досить цікаві об'ємні відео виходять як живе доповнення до «плоских» треків. Спробуйте, пишіть у коментарях враження.

Посилання:Поділитися:

Чи сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації та почніть стежити за цим блогом.

0 comments:

Дописати коментар