Інтернет-радіо у своєму програвачі

Вирішив поділитися нехитрим способом як слухати вподобане інтернет-радіо у своєму аудіопрогравачі. Деякі інтернет-станції пропонують на своїх сторінках завантажити файл, який можна відкрити у програвачі. Проте часто таке й не зустрінеш. Тому цей спосіб комусь виявиться корисним.

Отже, все зводиться до того, щоб отримати веб-адресу трансляції та відкрити її у програвачі. Як це зробити? Для збільшення картинок клацаємо на них ЛКМ.

Отримання веб-адреси трансляції

На сторінці мовлення інтернет-станції знаходимо область з програвачем, тиснемо правою кнопкою миші (ПКМ) на цій області і вибираємо Inspect (Код елемента). Мануал наведено у браузері Chrome з англійською мовою інтерфейсу.

У вікні можна «методом тику» виявити шукану веб-адресу. Для цього може знадобитися розкрити всі групи елементів div у прилеглому діапазоні від місця HTML-коду, де відкрилося вікно з кодом. Сама адреса для кожного сайту буде унікальною.

Тиснемо на цій ділянці коду ПКМ, вибираємо Edit as HTML

і копіюємо веб-адресу в буфер обміну

Слухаємо радіо у програвачі

Веб-адресу ми отримали. Тепер відкриваємо свій улюблений аудіопрогравач (у моєму випадку це Foobar2000). Тиснемо File -> Add Location. В інших програвачах це буде щось на кшталт Відкрити джерело або Відкрити URL.

і вставляємо з буфера обміну скопійовану URL-адресу

Тепер радіо з'явилося у списку відтворення

Після запуску (Play) з'являться дані про виконавця, пісню, альбом тощо. (якщо ці дані надає постачальник мовлення)

Тепер можна слухати улюблені радіостанції без необхідності відкривати браузер та заходити на сайт радіостанції. Можна, звичайно, зберегти ярлики браузера зі станціями, але, як на мене, слухати в програвачі набагато зручніше.Поділитися:

Чи сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації та почніть стежити за цим блогом.

0 comments:

Дописати коментар