Michelin Dynamic Sport

У цій статті хочу поділитися наявним досвідом використання шосейних покришок, проблемами, з якими довелося зіткнутися і висновками, які я зробив з усього цього.

Насправді, випробувати мені довелося на моєму Focus'і не так багато шин. Це:

  1. Декілька «ноунеймів».
  2. Michelin Dynamic Sport.
  3. Schwalbe Lugano.
  4. Schwalbe Durano Racequard Dual Compound.

Після використання покришок невідомих брендів, які дісталися мені від друга, я придбав Michelin Dynamic Sport. Проблем з ними жодного разу не було (поміняв кілька комплектів), за винятком поганого зчеплення на мокрій дорозі та щодо частих проколів, оскільки покришка без захисного шару від проколів.

Коли вкотре я зібрався купити новий комплект цих покришок, їх не було в наявності і у веломагазині мені запропонували Schwalbe Lugano. І тут розпочалися проблеми. У перші дні використання одну з покришок повело:

Schwalbe Lugano

У магазині мені її люб'язно замінили на нову, яка невдовзі також зігнулася. І її мені також замінили. Разом із чотирьох нових покришок дві були непридатними для їзди. Зрештою, від'їздивши досить довго (сезон або півтора) одна з покришок також стала непридатною.

Schwalbe Lugano

Слід зазначити, що тиск у ці покришки давав 8 бар. Моя вага близько 95 кг. На сайті https://www.schwalbe.com/ зараз немає цієї моделі, але, гадаю, ця покришка просто не під мою вагу.

Після цього у веломагазині мені запропонували перейти, так би мовити, на новий рівень та придбати Schwalbe Durano Racequard Dual Compound. Але після першого сезону вона також дала проблему.

Schwalbe Durano Racequard Dual Compound

Schwalbe Durano Racequard Dual Compound

Треба сказати, що щодо протистояння проколам ці покришки мені дуже сподобалися. На момент придбання я дивився специфікацію на сайті та дотримувався обмежень щодо тиску в шинах для своєї ваги. Як видно, зі Швальбою мені не вдалося потоваришувати. Чому так склалося – не знаю.

Маючи позитивний досвід використання Michelin Dynamic Sport, вирішив, що краще за ціною міняти частіше їх, ніж витрачатися на дорогу Schwalbe Durano Racequard Dual Compound. Так я повернувся до перевірених часом Мішленів. І що? Від'їзд пів-сезону і знову!

Michelin Dynamic Sport

Michelin Dynamic Sport

Michelin Dynamic Sport

Як виявилося, проблема ось у чому. Раніше я завжди брав їх у розмірі 700x23C, а цього разу чомусь взяв 700x25C, і коли подивився, що пишеться в їх характеристиці, зрозумів, що ці параметри я не дотримувався, так як для неї рекомендований тиск 5,0 - 7, 0 бар, а я за звичкою качав 7,0 – 8,0 бар. Тож все логічно.

https://www.michelin.co.uk/bicycle/tyres/michelin-dynamic-sport-ts#sizes

Це говорить про те, що в жодному разі не слід нехтувати рекомендаціями виробника щодо експлуатації виробу.

Вдалих та безпечних усім поїздок!
Поділитися:

Чи сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації та почніть стежити за цим блогом.

0 comments:

Дописати коментар