Простий спосіб навчити дитину не перебивати

Adme.ru прочитав невелику статтю про те, як навчити дитину не перебивати розмову дорослих:

«Напевно, кожному з батьків знайома ситуація, коли під час розмови з кимось маленький син чи дочка смикають за рукав і перебивають. Ця техніка, яку я підглянула в однієї своєї знайомої, допоможе раз і назавжди вирішити цю проблему.

Ми сиділи біля неї вдома і розмовляли, коли її трирічний син підійшов і хотів щось сказати. Але замість того, щоб перервати розмову, він просто поклав свою руку на її зап'ястя і почав чекати. У відповідь, не відриваючись від розмови, подруга поклала свою руку поверх руки сина.

Після того, як вона закінчила свою думку, вона обернулася до дитини. Я була у захваті! Так просто і так ніжно. Її синові потрібно було лише почекати кілька секунд, поки мама закінчить пропозицію, після чого вся її увага була звернена на неї.

Я розповіла про це чоловікові, і ми одразу ж вирішили використати цю техніку у своїй сім'ї. Ми пояснили дітям, що якщо вони хочуть щось сказати, а хтось уже розмовляє, досить просто покласти руку на наше зап'ястя та трохи почекати. Минуло зовсім мало часу, і діти перестали залазити у розмови.

А найголовніше — не потрібно більше жодних грубих фраз на кшталт «Не перебивай!», «Не влізай у розмову!» або «Почекай!». Тільки легкий дотик і все.»

Джерело: adme.ru
Першоджерело: aneverydaystory
Переклад та адаптація AdMe.ru
Фото на першу: Іван ТрояновськийПоділитися:

Чи сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації та почніть стежити за цим блогом.

0 comments:

Дописати коментар