Не заряджається смартфон. Що робити?

Що може бути гіршим, ніж неможливість зарядити улюблений мобільний пристрій? Усім, хто будь-коли стикався з проблемою, добре знайоме почуття паніки та повної безпорадності перед небажаним вмикатися екраном смартфона. Дехто біжить у перший же кіоск за новим зарядним кабелем, а хтось вважає за краще знайти рішення в інтернеті. У цій статті ми розберемо кілька простих вирішень проблем із заряджанням.

Перевірте кабель USB

Найпростішим рішенням може бути невелика перевірка hardware. Найчастіше джерело проблеми криється у відсутності контакту між внутрішньою поверхнею слота USB смартфона та самим USB кабелем. Це може статися через частого використання зарядки. Що робити? Вимкніть смартфон, дістаньте батарею, якщо це можливо, і за допомогою зубочистки потягніть верхню панель USB слота догори. У дев'яти з десяти випадків це спрацьовує.

Змініть кабель

Якщо попереднє рішення не допомогло, проблема, можливо, криється в несправності самого USB кабелю, який, в силу своєї поверхні, що легко згинається, часто виявляється скрученим в три смерті і тому швидко приходить в непридатність. Перш ніж купувати новий зарядний пристрій, спробуйте просто поміняти кабель або скористатися тим самим зарядним пристроєм на іншому смартфоні.

Почистіть слот для зарядного пристрою та USB роз'єм

Незважаючи на очевидність цієї поради, багато хто чомусь забуває про те, що смартфони – не мийдодири і самі митися не вміють. Пил, шматочки паперу та інше нечисть у лотку для заряджання або у внутрішній поверхні роз'єму USB може безсумнівно перешкоджати підзарядці пристрою. Обмотайте кінчик зубочистки маленьким шматочком вати, попередньо змоченим у спирті, та почистіть від пилу внутрішні поверхні слота та роз'єму. Ще одна всім відома порада, про яку чомусь забувають найчастіше – не заряджайте пристрої всю ніч. Це призводить до швидкого виходу з ладу, а іноді й до вибуху батареї.

Перевірте напругу в розетці

Зарядка від розетки електромережі завжди швидше заряджається від ПК або ноутбука, тому вже через зовсім невеликий проміжок часу, заряд підключеного до розетки смартфона повинен суттєво збільшитися. Якщо цього не відбувається, то знову ж таки перед тим як купувати новий USB кабель, варто перевірити працездатність розетки. Для цього увімкніть світло в приміщенні, якщо горить, то струм є. Підключіть до розетки електроприлад, що справно працює. Якщо він не працює, то розетка не підключена до мережі, а з вашим смартфоном все гаразд. Величину напруги в мережі можна перевірити за допомогою звичайного вольтметра, який одночасно показує і наявність електричного струму в мережі.

Замініть акумулятор

Якщо жодна з наведених вище порад не спрацювала, доведеться, мабуть, міняти батарею. Власникам пристроїв зі знімним акумулятором, зробити це буде набагато простіше, власникам апаратів з незнімною задньою панеллю так чи інакше доведеться пройти в сервісний центр.

Калібрування батареї

Одним із найпопулярніших способів калібрування батареї Android пристроїв до недавнього часу було використання спеціальної програми Battery Calibration, яка для своєї роботи потребує наявності root прав і яка видаляє із системної папки пристрою файл статистики використання батареї.

Але, як нам на днях пояснила представник компанії Google, цей файл не має жодного відношення до часу розряду акумуляторів Android пристроїв. І що тепер немає ніякого способу збільшити час розряду батареї Android планшетів і телефонів шляхом калібрування його батареї? - Запитайте ви. Є. Так зване «фізичне» калібрування батареї, що не вимагає застосування жодних спеціальних програм. Як її зробити читайте далі.

Фізичні калібрування батареї планшетного ПК або смартфон

Спосіб досить простий і чимось схожий на шаманські дії, але за відгуками тих, хто його випробував, він справді працює. (Правда багато хто так само добре відгукується і про калібрування батареї за допомогою Battery Calibration). Принаймні, пошкодити планшету або телефону за допомогою цих дій ви не зможете.

Отже, приступимо: Увімкніть свій пристрій і повністю зарядіть його батарею протягом як мінімум 8 годин. Відключіть зарядний пристрій. його протягом однієї години. Відключіть зарядний пристрій, увімкніть телефон або планшет.

Тепер можна користуватися вашим пристроєм як завжди. Час роботи від батареї повинен збільшитися.

Примітка. Калібрування батареї не відновлює акумулятор пристрою. Тому не варто очікувати збільшення часу роботи нової батареї вашого пристрою, як і «пожвавлення» практично мертвого акумулятора.

Не поспішайте крити статтю за банальні та очевидні поради. Як не дивно, саме в критичний момент, коли здається, що дислпей, можливо, погас назавжди, прості рішення чомусь не спадають на думку. Замість них розумом опановують злісні прокляття на адресу виробника смартфона і низькоємних батарей в Android-пристроях.

За матеріалами androidpit.ru та 4tablet-pc.net.Поділитися:

Чи сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації та почніть стежити за цим блогом.

0 comments:

Дописати коментар