Пластикова латка для покришки

Їду нещодавно на роботу, пробиваю дорогою заднє колесо, міняю поспішно камеру, добираюся з невеликим запізненням на роботу. Нічого незвичайного, так би мовити. Ближче до середини робочого дня глянув на колесо і побачив гулю, що випирала, приблизно з 10 копійок з покришки. Відразу згадав де була вранці пробита камера, тому що гуля вилізла саме в тому ж місці. Не дивно, що камера вранці пробилася, тому що виявилося, що вона просто терлася об асфальт.

Зрозуміло, що їхати знову з гулів у напрямку до будинку і випробовувати долю мені не дуже хотілося. Відразу ж згадав, як мій велодруг +Graceland Grotesque згадував про простий спосіб — про пластикову латку. Тобто вирізається латка із пластикової пляшки (природно, площею набагато більшої дірки в покришці) та встановлюється між покришкою та камерою.

Так і вчинив. Це було, як мені здається, найпростіше і найдоступніше вирішення проблеми. Принаймні додому точно вистачить, щоб доїхати. Але вже чотири дні, як покришку не міняю — руки не доходять, та й начебто все працює, не розривається і не вилазить назовні. Але взагалі це спосіб "оперативного лікування" і довго так їздити, напевно, не варто.

Що скажете?

2015-12-12

Як і віщував +Alexander Nyrkov , це сталося. Напередодні не було можливості замінити шину, і сьогодні камера дала текти, бо перетерлася на межі пластикової латки.

Згадалося мені, що Graceland Grotesque говорив щось про обробку країв, але я не надав цьому особливого значення. Результат – на фотографіях. Так, треба б краї обробити або, як варіант, додати шар шматка гуми між камерою та латкою. Але є наочний посібник :), може, комусь знадобиться.

Поділитися:

Чи сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації та почніть стежити за цим блогом.

0 comments:

Дописати коментар