Дитяча велогонка «Веселі перегони»

Останні кілька років я беру посильну участь в організації та проведенні дитячої велогонки «Веселі перегони». Вирішив у своєму блозі трохи розповісти про це чудове дитяче свято.

Що це таке? Дитяча велогонка проводиться в Одесі та Миколаєві кілька разів на рік — як правило, три рази (навесні, влітку, восени), у теплу пору року.

Взяти участь може будь-хто з 1 року (у велокріслі) до 14 років. У рамках дитячої велогонки можуть проводитись заїзди для дорослих.

Велосипед – не єдиний транспорт для участі. Окрім заїздів на велосипедах також проводяться:

  • перегони на беговелах;
  • перегони на толокарах;
  • перегони на самокатах;
  • перегони на роликах (роликових ковзанах).

Таким чином, якщо дозволяє траса та інші фактори можуть відбутися змагання практично для всіх видів дитячого колісного транспорту!

Заїзди учасників складаються з 2-3 осіб і йдуть один за одним за зростанням. При формуванні заїзду враховується як діаметр коліс транспорту (головний показник), а й вік учасників.

Кожен учасник отримує медаль, грамоту та номер, який залишається йому на згадку, а також заохочувальний приз.

Під час велогонок відбувається збір коштів, які йдуть на благодійні проекти.

Головний партнер дитячих велоперегонів — телекомунікаційна компанія TENET — люб'язно надав нам доменне ім'я та хостинг на своїх серверах, тому перший сайт www.velodety.at.ua два роки тому переїхав на новий майданчик — www.velodety.bike. А завдяки нашому головному спонсору та партнеру веломагазину «ВелоЛюкс» участь абсолютно для всіх бажаючих останні кілька років стала безкоштовною.

Обов'язковою умовою участі у дитячіх велоперегонах є попередня реєстрація учасника на офіційному сайті дитячої велогонки – www.velodety.bike, яка підтверджується явкою у день змагань.

Всі наші учасники отримують повідомлення про майбутні велогонки, новини та ін. Кожен може отримувати розсилки, для чого необхідно оформити передплату.

Окрім офіційного веб-сайту «Веселих перегонів» є сторінки в соцмережах. Більше інформації про велогонку — на нашому сайті. Ви легко знайдете фотографії з велогонок, відео, списки учасників, нашу досить цікаву статистику, новини, статті та багато цікавого.

Загалом, якщо Ви — батько катальника або просто дитини, якій подобається колісний транспорт — заходьте на сайт і беріть участь у дитячих велоперегонах!

Посилання:Поділитися:

Чи сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації та почніть стежити за цим блогом.

0 comments:

Дописати коментар