Прості кроки до покращення зору

Проблеми із зором — бич сучасного покоління. Наші очі зовсім не пристосовані до навантажень, що звалилися на них! Якщо ти проводиш багато часу біля монітора, варто подбати про здоров'я очей вже зараз, щоби з віком не втратити гостроти зору. Ці поради допоможуть покращити зір, навіть якщо ти носиш окуляри чи контактні лінзи.

Зверніть увагу на важливу пораду: частіше моргай, перебуваючи за комп'ютером, щоб зволожити склеру. Саме пересихання склери є основною причиною різноманітних очних захворювань! «Так просто!» комплексно підійшов до питання і підготував для тебе цінні рекомендації для збереження та відновлення здоров'я очей. Користуйся ними, і ти помітиш результат: у деяких людей навіть зникають напади головного болю, коли вони дозволяють розслабитися очам…

Відпочинок для очей

Візьми за звичку ненадовго заплющувати очі протягом дня. Двох хвилин буде достатньо для відпочинку очного м'яза та регенерації зору! Закривай очі на 2 хвилини щогодини протягом робочого дня - і ти створиш диво не лише із зором, а й із нервовою системою.

Якщо ти носиш окуляри

Навіть якщо у тебе поганий зір, це не привід носити лінзи чи окуляри не знімаючи. Відмовляйся від окулярів хоча б на півгодини на день, і ти помітиш, що краще бачити. Вчені досі не дійшли єдиного висновку — корисні окуляри чи ні, адже часто падає зір, коли людина починає регулярно користуватися ними.

Масаж очей

Масуй очі хоча б 1 раз на день. Завдяки масажу очей покращується кровообіг, очі повноцінно відпочивають, у результаті зір стає гострішим.

Регулярні перерви

Не дозволяй очам постійно перебувати в напрузі: кожні 20 хвилин відволікайся від роботи і переводь погляд у далечінь. Ця рекомендація особливо важлива для людей, які страждають на короткозорість.

Вправи для зору

Виконуй ці прості вправи хоча б 1 раз на 2 дні, і результат буде! Переміщуй погляд зі стрілкою на картинках. Це відмінне тренування для зміцнення м'язів очей! Вправи можна робити і з розплющеними, і з заплющеними очима.

Теплі компреси для очей

Якщо очі втомилися, зроби теплий компрес із ватних тампонів. Цей засіб допомагає не тільки від втоми та сухості очей, він ефективний навіть при головному болю.

Дієта

Морква, вершкове масло, риб'ячий жир, зелень, горіхи: стеж за тим, щоб твій раціон був багатий на ці продукти. Вони допоможуть добре бачити у темряві, вітамін А дуже важливий для гарного зору.

Час на природі

Природне світло та свіже повітря корисні не тільки для очей, але й для всього організму. Більше гуляй – це чудовий метод зміцнення здоров'я!

Очі та зір потребують твоєї пильної уваги та турботи. Якщо ти знаєш друзів, у яких негаразди зі зором, покажи їм нашу статтю! Ці послідовні кроки допоможуть виправити ситуацію та дбайливо збережуть здоров'я очей.


Фото в хедері: https://www.moirebenok.ua/
Джерело: http://takprosto.cc/kak-uluchshit-zrenie/Поділитися:

Чи сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації та почніть стежити за цим блогом.

0 comments:

Дописати коментар