Є добрі водії!

Ось і зійшов сніг із доріг... Вже навіть гуму змінив, бо мало приємного асфальтом на високому протекторі педалі тиснути (шкода коліна!).

Звичайно ж, асфальт, вкритий снігово-льодово-піщано-водо-соляною кашею — це далеко не чистий, білий сніг, що хрумтить на морозі під колесами, але всьому приходить кінець. Довго чекав сніг, і цього року, як і торік, природа потішила — до наступної зими.

А чого я, власне, вирішив написати? А звернутися хочу до автовласників. Здебільшого будучи байдуже-вороже до них налаштованим, зараз хочу висловити подяку і дякувати всім тим, хто протягом цього сніжного сезону смиренно плентався за мною в сніговій колії доріг, не підганяючи, не моргаючи, не сигналячи. За весь сезон двічі я почув звук клаксону у свій бік. Дякуємо за толерантність та взаємоповагу на дорозі!

Можливо, не все так погано у відносинах автомобіль-велосипед? І все частіше мало місце бути #півтора_метри_поваги. Дай Бог я застану часи, коли на дорогах не залишиться хамів та жлобів, коли ставлення до велосипедистів таки стане поважним і з нами на дорогах рахуватимуться...


Перше зображення взято з сайту https://val.ua/uk/.
Друге зображення взяте з сайту velosiped.com.Поділитися:

Чи сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації та почніть стежити за цим блогом.

0 comments:

Дописати коментар