Покатушка Одеса-Єгорівка-Одеса (12/05/2017)

Напередодні приїхав я дуже пізно додому і не наважувався поїхати з хлопцями наступного дня у чергову покатушку. Але оскільки пропустивши цю поїздку, наступна аж за тиждень, наважився.

Домовився з Маріо, що не їхатиму до нього додому, а поїду через два стовпи і зустрінемося біля конюшинного мосту. Приїхав, зателефонував Маріо, а вони з Арсентійовичем, виявляється, затрималися через дрібну поломку. Їду до них назустріч тому до Одеси Е-95. Через деякий час зустрілися та покотили у бік Києва.

Арсентійович мене здивував своїм шаленим темпом. Треба сказати, що Маріо в минулу покатушку також плентався з язиком на плечі за milonguero. Загалом, Арсентійович із кожною поїздкою набирає обертів. І це у його 75 років!

Вирішено було їхати до повороту на Єгорівку. Попутний вітер допомагав нам летіти дорогою. Темп був вищий за середній, іноді Арсентійович був далеко попереду нас з Маріо.

Біля повороту на Єгорівку ми зробили невелику зупинку для «пофоткатися», а на зупинці «Христинівка» зупинилися перекусити, побалакати (іншого часу не буде), попити.

Ось дорога назад, як і передбачалося, далася дуже нелегко. Сильний зустрічний вітер просто не давав крутити педалі. Підйоми у «Чайки» та «Алтестово» вимотали мене повністю. Маріо за традицією поїхав уперед на роботу, а ми з Арсентійовичем, розрізаючи щільний вітер, повільно, але вірно наближалися до Одеси. Але навіть у таких умовах Арсентійович практично не відставав, приклеївшись до мене. Просто дивуюся з цього дідуся. Хоча «дідусь» йому явно не підходить:)).

Перед автовокзалом ми з Арсентійовичем розлучилися. Додому я приїхав виснажений та стомлений. Давно мені давалися поїздки з такими труднощами. Вітер, таки, сволота...

Дякую +Marwan Karbage та +Sergey Boguslavskiy за компанію. До нових покатушок!

Трек #Endomondo: https://goo.gl/M71ltB.Поділитися:

Чи сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації та почніть стежити за цим блогом.

0 comments:

Дописати коментар